VABILO

Kolesarjenje po Vipavski dolini in obronkih Krasa
v organizaciji Primorskega geodetskega društva

Dobimo se v soboto 24.9.2016 ob 9:00 uri na placu v Vipavi.

To bo kolesarska turca z začetkom na glavnem placu v Vipavi. Pot bomo nadaljevali mimo vipavskih vinogradov do slikovite, stare vasi Goče, cerkve Marije Snežne in Erzelja. Sledil bo spust v dolino Branice in nato se bomo dvignili do Ferrarijevega vrta v Štanjelu. Tam se bomo glede na pripravljenost in voljo kolesark in kolesarjev odločili za primerno traso nadaljevanja poti.

Za srečanje potrebuješ gorsko kolo in zmerno telesno ter psihofizično pripravljenost,

da premagaš minimalno 35 km in 650 metrov vzpona.

Vabilo je bilo poslano tudi vsem stanovskim društvom.

Zaradi lažje organizacije kolesarjenja so zaželene prijave na e-pošto društva: primorsko.geodetsko.drustvo@gmail.com.

Vljudno vabljeni!

VABILO