Spoštovani,


Nadloga covid se kar ne neha. Občnega zbora ne uspemo organizirati, zato vam pošiljam vsa poročila, ki bi jih sicer podali na zboru.
Večino planiranih aktivnosti nismo uspeli izpeljati, ampak se ne predamo. Ko bodo okoliščine ugodnejše se bomo dobili.
Trenutno potekajo aktivnosti za organizacijo 49. geodetskega dne, ki bo 16.09.2021 v Kopru – gledališče Koper. Potekal bo preko spleta. Soorganizator je Primorsko geodetsko društvo. Vabljeni vsi k sodelovanju. Kot ponavadi bodo na voljo 3 točke za pooblaščene geodete.
Vse firme na Primorskem vabimo, da se predstavijo in s sponzoriranjem podprejo naše društvo. Vsi se zavedamo, da je finančni priliv iz geodetskega dne edini, ki nam omogoča našo dejavnost. V prilogi je napovednik, ki bo izšel v naslednjem geodetskem vestniku.
O tej priliki vas moram spomnit, da je potrebno do 30.04.2021 plačati članarine v višini 35 eur in tako ostanete ali postanete član-ica našega geodetske društva za leto 2021. Poleg geodetskega vestnika, ki pripada članu-ici, bo društvo poskrbelo še za kakšno ugodnost pri organiziranih aktivnostih.


Novak Aleš
Predsednik

Podatki računa:
PRIMORSKO GEODETSKO DRUŠTVO

transakcijski račun:
IBAN SI56 0400 1004 7452 486 (T) ABANKA d.d