Spoštovani,
Končno smo se nehali zibati na valovih COVID-19-ke. Konec marca smo uspešno izvedli občni zbor v živo, po 18 mesecih.
Polni upanja se lahko začnemo pogovarjati tudi o družabnik in društvenih zadevah. Na občnem zboru je bil podan plan dela, katerega ste dobili v priponki in bo objavljen na spletni strani.
V zelo kratkem boste dobili vabilo na 3 dnevni društveni izlet po Sloveniji, na katerega se bo potrebno prijaviti do 20.04.2022. Zakaj ne tujina? Zaradi zdravstveno – varnostnih razmer.
V letu 2021 smo uspešno izvedli spletno konferenco 49. Geodetski dan v Kopru. Zahvaljujem se vsem ko ste ga podprli in sodelovali na konferenci.
April je čas, ko je potrebno obnoviti člansko pripadnost s plačilom članarine društva, ki ostaja enako kot doslej. To je 35 eurov oz. 17,5 za penzioniste in študente.
Zato vas vabim, da s plačilom članarine ostanete ali postanete član-ica našega geodetske društva. Brez članov, društva ni. Prav pretekli dogodki in tudi nov način dela, ki se začne prav danes, nakazujejo kako pomembno je neformalno druženje v sklopu društva.
Plačilo članarine je treba opraviti do 30.04.2022. S tem postanete polnopravni član za leto 2022 oz. do naslednjega občnega zbora – marec 2023. Poleg geodetskega vestnika, ki pripada članu-ici, bo društvo poskrbelo še za kakšno ugodnost pri organiziranih aktivnostih.

Novak Aleš
Predsednik

Podatki računa:

• transakcijski račun: IBAN SI56 0400 1004 7452 486   (T)   ABANKA d.d.
  • Primorsko geodetsko društvo
  • Rejčeva ulica 7